Kuld

Kuld

Kulla esoteerilisi omadusi on tublisti dokumenteeritud kõigi suurte kultuuride poolt läbi aegade. Kulla mõju võib edukalt kasutada mitmetes olukordades soodustamaks positiivseid muutusi.
 
Emotsionaalne/mentaalne tasand - Kullal on tugev mõju südametšakrale ja ta on seetõttu kasulik emotsionaalsete teemade tekitatud piirangute lahustamiseks selles tšakras. Osa tema muutmise/ümberkujundamise andest peitub tema võimes ergutada isiksust otsima kontakti ja suhtlust iseenda kõrgemate aspektidega.
Energeetiline tasand - Kuld avab ja tasakaalustab südame- ja kroontšakrat, samuti viit pea kohal asuvat tšakrat. Lisaks toetab ta eeterliku energia voolamist, mis stimuleerib uuenemist ning elektromagnetilisi jõude energiakehades.
Kulla võime ühendada ja mõjutada energiat mitmel tasandil inimese energiavälja struktuuris teeb temast äärmiselt mitmekülgse essentsi. Ta pakub hinnalist abi soodustades tasakaalu loogika ja intuitsiooni vahel.
 

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, kristalliekstrakt (kuld kui kristalne metall).

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

Vääriskivi- ja kristalliessentsid.
Neid võib võtta üksikult või segada kombinatsioonideks, et pakkuda konkreetsemat abi. See ulatuslik kollektsioon vääriskivi- ja kristalliessentse on suurepäraseks allikaks kõigile, kes naudivad oma unikaalsete kombinatsioonide loomist.
 
Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.
 

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.