Seksuaalsus

Seksuaalsus

Süütuse mäletamine.
 
Näidustused - igaüks, kellel on raskusi oma seksuaalsuse väljendamisega avatud, loomulikul ja tasakaalustatud moel. Oma armastuse süütu ja spontaanne väljendus teise inimese vastu läbi seksuaalse väljendamise on ilus suhtlemisvorm, mida saame kogeda vaid oma füüsilisel kujul. Kahjuks paljud inimesed ei suuda täielikult kasutada oma seksuaalset energiat, sest meie kollektiivne alateadvus sisaldab paljusid piiranguid ja piiravaid uskumusemustreid, mis on saanud meile omaseks aegade jooksul. Emotsionaal- ja mentaalkehas asuvad blokeeringud, mis on seotud meie seksuaalsusega, loovad suutmatust olla tõeliselt loov ning muudavad keeruliseks suhestumise teistega loomulikul ja spontaansel viisil. Seksuaalenergia on võimas jõud, mis kombineerituna avatud südametšakraga võib täielikult muuta meie oskust suhelda meie sise- ja välismaailmades. See kombinatsioon aitab muuta neid vanu mustreid luues uut tasakaalu ja vabadust.
 
Kombinatsioon: baklažaan, hele ja tume opaal, roosa kvarts, kabatšokk, mäekristall.
 

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

Jumaliku Harmoonia essentsid
Võimas komplekt lille-, vääriskivi- ja kristalliekstraktide kombinatsioone pakub abi tasakaalu taastamisel keha, mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, mis omakorda lubab avalduda inimese suurimal potentsiaalil elus.
 
Sügavalt toimiv abi: Iga kombinatsioon, mis sisaldab hoolikalt valitud ekstraktide segu, on keskendunud konkreetsele küsimusele, mustrile või olekule ning soodustab sisemisi muutusi ja ümberkujundamist, mis toimib õrnalt, tõhusalt ja arendavalt.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.