Kohalolu

Kohalolu

Maanduse loomine.

Näidustused - Ei taha olla kohal siin ja praegu, kergesti triivib mõtetes mujale, pole maandatud, viibib pidevalt unistuste ja "mis siis, kui" maailmas, mis raskendab keskendumist ja viibimist praeguses hetkes. Raskused töö alustamise või lõpetamisega.

Me vajame head ühendust maaga või head maandust selleks, et oleksime täielikult kohal siin-ja-praegu ning ühtlasi meie tõhusaks toimimiseks igapäevaelus.
Maailmas, kus domineerib vasak ajupoolkera, mis loob tegevusi lähtuvalt mõistusest, on liigagi lihtne luua mustreid elu elamiseks kas minevikus või tulevikus ning kaotada võime olla kohal ja keskendunud praegusele hetkele. See tähendab, et enamasti me lihtsalt tegutseme läbi vanade käitumismudelite, selle asemel et teha uusi valikuid, mis põhinevad sellel, mis tegelikult ja praegu meie maailmas toimub. Osadele inimestele on selline muster vägagi alateadlik, nii et nad isegi ei märka, et nad elavad oma elu "autopiloodil". See essents KOHALOLU aitab muuta alusmustreid ja suundumusi, mis takistavad meid olemast kohal praeguses hetkes.
Kombinatsioon: võilill, kukesaba, lillhernes, tume opaal, kupriit (punane vasemaak), jet (pruunsüsi).
 

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

Jumaliku Harmoonia essentsid
Võimas komplekt lille-, vääriskivi- ja kristalliekstraktide kombinatsioone pakub abi tasakaalu taastamisel keha, mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, mis omakorda lubab avalduda inimese suurimal potentsiaalil elus.
 
Sügavalt toimiv abi: Iga kombinatsioon, mis sisaldab hoolikalt valitud ekstraktide segu, on keskendunud konkreetsele küsimusele, mustrile või olekule ning soodustab sisemisi muutusi ja ümberkujundamist, mis toimib õrnalt, tõhusalt ja arendavalt.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.