Jumalik Ema

Jumalik Ema

Hoolitsevat ja kaastundlikku Jumaliku Naiselikkuse energiat mõistetakse läänes Neitsi Maarjana ja idas Quan Yin´ina. Alles viimastel aegadel on Maal taas tunnustama hakatud Jumaliku Naiselikkuse energiat - see võimaldab taastada tasakaalu meessoo ja naissoo vahel. Kutsu ligi Jumaliku Ema energiat, kui soovid võtta ühendust omaenese naiseliku poolega ja seda tasakaalustada. Jumaliku Naiselikkuse ja Jumaliku Mehelikkuse energiad peavad olema tasakaalus meie endi sees ja samuti ka Maa sees, alles siis saavad Rahu ja Harmoonia lõplikult meie planeedil taastatud.

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

See essents töötab kui uks kõrgemasse dimensiooni ja aitab Sul ühenduda kergemini valguse võrgustikuga ning vaimse hierarhia kõrgema teadvusega. Kasuta seda küsimaks inspiratsiooni, abi ja juhendamist oma vaimse teekonna avaldumiseks.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.