Haldjad
Haldjad
Haldjad
Haldjad
Haldjad
Haldjad

Haldjad

Ennustuskaartidega „Haldjad“ töötades jõuavad sinuni kergesti mõistetavad sõnumid, mida on lihtne praktikas järgida. Kaunid pildid koos intuitiivse haldjatarkusega inspireerivad ja julgustavad, võimaldades sul luua oma tee ja isikliku sideme haldjatega – et terveneksid ja su soovid täituksid.

Iga kaart on täis haldjamaagiat ja energiat, millel on eriline tähendus ja sõnum just sinule või inimesele, kellele sa kaarte laod.

Karen Kay on tuntud kui haldjadaam (The Fairy Lady) tänu oma võimsale sidemele nende maagiliste olenditega. Ta korraldab iga-aastast haldjafestivali (3 Wishes Fairy Festival) ja peatoimetab ajakirja FAE, mille eesmärk on avaldada austust haldjamaailmale.

Karen Kay loob ühenduse elementaarmaailmaga, et tuua sinuni haldjate, merineitside ja ükssarvikute iidne tarkus. www.karenkay.co.uk

Ginger Kelly on Austraalia kunstnik, kes on tuntud omapärase muinasjutulise loomingu poolest. www.artbygingerkelly.com

Autor: Karen Kay (HayHouse kirjastus)
Tõlkija: Silvia Tõnupärt
 
Karbis, 44 kaarti + käsiraamat 120 lk
Mõõdud: 135 x 96

Haldjad on maagilised olendid, kes valvavad meie planeeti. Nad on vaimutasandi suurimad keskkonnakaitsjad ja soovivad, et kõik kuulaksid nende iidset tarkust.

Kaardipaki 44 kaarti juhivad sind haldjamaailma, kust saad inspiratsiooni oma igapäevaeluks. Iga ladumine toob sinuni positiivse sõnumiga ja praktilise haldjatarkuse, mis on otseselt seotud sinu oma energiaga. Tule mängi haldjatega!