Hinge sõnumid Jumalannale

Hinge sõnumid Jumalannale
Hinge sõnumid Jumalannale
Hinge sõnumid Jumalannale

Hinge sõnumid Jumalannale

TIRAAž ON LÄBI MÜÜDUD!

 

INSPIRATSIOONIKAARDID, 44 KAARTI + JUHEND

Positiivsete sõnumite ja imeliste piltidega inspiratsioonikaardid "HINGE SÕNUMID JUMALANNALE" on loodud naistele just naiselikkuse väestamiseks.
Iga kaardi sõnumit toetab vastav kristall ja selle omaduste tutvustus.
„Sa oled Jumalanna. Naine, kes on terve igal tasandil – füüsilisel, emotsionaalsel, seksuaalsel, mõttelisel ja hingelisel.
See kaardipakk aitab sul mõista naise sügavaimat olemust, õppida kuulama oma sisetunnet, usaldama intuitsiooni, märkama hinge ja universumi sõnumeid. Nii taastad ühenduse oma tõelise olemise allikaga ja tervened naisena sügavuti. Taastad tasakaalu enda sees ja endast väljaspool.
Hinge sõnumid enesearmastusest ja -väärikusest, tänulikkusest, maagiast, Kuu tsüklitest, puhkusest, soovide täitumisest, valikutest, Maaemast, intuitsioonist, rahast ja paljust muust inspireerivad sind naisena arenema ja parandama oma elu, tervist, suhteid ning rahalist seisu.
Need ingellikud, armastavad sõnumid avavad iidse tarkuse sinus, Jumalanna!“
Autor Monika Ambre, kunstnik Mariia Buchka, kujundaja Evelin Urm.

"Iga naine, kes soovib olla rohkem kontaktis oma tõeliselt naiseliku olemusega ning kes on vähegi valmis vabanema naiselikkuse väljendamist takistavatest sisemistest blokeeringutest, võib Jumalanna kaartidest saada väärtuslikku inspiratsiooni ja abi."

- Kreet Rosin

Access Consciousness, TFT ja Tulevikuteraapiaterapeut, Reiki Meister. Raamatute "Minu külluse raamat", "Jõululised hetked" ja "Teadliku arengu logiraamat" autor ning raamatute "Iga sinu tunne loob sind ennast", „Teejuht tööks iseendaga“ ja „Meel, teadvus ja loomine“ kaasautor. www.teadlikareng.com