Kristallide kuningriigi sõnumid

Kristallide kuningriigi sõnumid
Kristallide kuningriigi sõnumid
Kristallide kuningriigi sõnumid

Kristallide kuningriigi sõnumid

TIRAAž ON LÄBI MÜÜDUD!

 

INSPIRATSIOONIKAARDID, 55 KAARTI + JUHEND.

Tere tulemast Kristallide Maailma! Kristallid on ühenduses Looja südamega ja Maaema tarkusega. Kristallidel on oma teadvus ja vibratsiooniline tervendav sagedus. Igaühel neist on oma sõnum Sulle.

See kaardipakk aitab Sul 55 erineva kristalli sõnumi abil kuulata ja mõista oma sisemist tarkust, usaldada oma südame ja hinge vaikset ning usaldusväärset, alati positiivset toetavat rahulikku häält. Kristallid aitavad Sul iseendast paremini aru saada ning oma elu väestada.

Inimesed on kasutanud kristalle oma tervise ja elu parandamiseks ning vaimse jõu tugevdamiseks juba tuhandeid aastaid. Ka Sinu koduses ehtekarbis leidub vääriskive või kristalle ning neil on oma sõnumid Sulle. Kristallide tervendav jõud mõjutab meid tšakrate ja aura kaudu ning toob meie ellu positiivseid muutusi. Kristallid töötavad kõikidel energiatasanditel – füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel tasandil. Seega on kristallide abil võimalik täielikult terveneda.

Kristallide mõistmise ainus tingimus on – tööta nendega! Puhasta neid, imetle neid, tervenda ennast ja teisi nendega ning paranda nende abil oma keskkonda.

Kuula kristallide sõnumeid oma südames!

Autor Monika Ambre, kunstnik ja kujundaja Evelin Urm, toimetaja Kaia-Liisa Reinut.

NB! Kaardid valmisid Monikal Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS "Kristalliteraapia" kursuse IV astme lõputööna.

"Kristallikaardid on suurepärane võimalus õppida tundma kristallide erinevaid omadusi ja sõnumeid. Need avavad ukse imelisse energeetilisse maailma, sõltumata sellest, kas Sul on kristallidega varasem kogemus olnud juba aastaid või veel mitte. Erinevate kristallide vaimsed juhatused inspireerivad ennast kuulama ja usaldama."

Kaia-Liisa Reinut

Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Kristalliteraapia ning Kristalli-Reiki õpetaja ja terapeut, Reiki Meister. http://www.universus.ee/