Kristalliinglid
Kristalliinglid
Kristalliinglid
Kristalliinglid

Kristalliinglid

TIRAAž ON LÄBI MÜÜDUD!

 

KRISTALLSELGED SÕNUMID KRISTALLIDELT JA  INGLITELT!

Nii inglid kui ka kristallid on Jumala kingitused, mis aitavad meil elada õnnelikumat ja tervislikumat elu. Inglid toovad sõnumeid Jumala puhta armastusenergia kohta ja kristallid on imekaunid energia-võimendid. Nii et kui Sa ühendad kristallid ja inglid, suurendavad nad meie kõigi abiks jumalikku armastust!

„Kristalliinglite“ ennustuskaartidega toob Doreen Virtue Sulle 44 eri kristalli ja ingli armastava energia ja positiivsed sõnumid. Kaasasolev käsiraamat juhendab, kuidas kaarte laduda. Samuti pakub raamat iga kaardi kohta täiendavaid tähendusi sügavama taipamise ja mõtiskluse jaoks.

Autor: Doreen Virtue (HayHouse kirjastus)
Tõlkijad: Hanna Saskia Ambre, Monika Ambre
 
Karbis, 44 kaarti + käsiraamat 112 lk
Mõõdud: 135 x 97
Aasta: 2018

Doreen Virtue on menukas autor. Ta on vegan (alates 1996. aastast) ja psühholoogiadoktor, samuti on ta hüljatud loomade rantšo omanik. Ta on kirjutanud kristallide ja inglite vahelisest seosest raamatutes „Inglimeditsiin“ („Angel Medicine“) ja „Kristalliteraapia“ („Crystal Therapy“, koos Judith Lukomskiga). Doreen on esinenud saadetes „Oprah“, „The View“ ja „Good Morning America“ ning CNNis ja teistes kanalites. Ta korraldab veebipõhiseid videoseminare aadressil www.EarthAngel.com ja www.HayHouseU.com. Tema veebisait on www.AngelTherapy.com.