Kuuloogia
Kuuloogia
Kuuloogia
Kuuloogia
Kuuloogia
Kuuloogia

Kuuloogia

Nende kaartide abil õpid, kuidas töötada Kuu maagilise energiaga iga kuufaasi ajal.

Kuuloogia ennustuskaardid on võimas vaimne abivahend, mis võimaldab sul tunnetada Kuud ja elada unistuste elu. Kui vajad mis tahes küsimusele selget vastust, kasuta neid kaarte, et leida õige suund ja eesmärk ning seejärel tegutseda!

Kaasasolev käsiraamat sisaldab kõike, mida vajad kaardipakiga töötamiseks, samuti leiad siit kõigi 44 kaardi tähenduse põhjaliku kirjelduse. Kõigepealt esita küsimus või mõtle oma südamesoovile ja seejärel tõmba kaart, et näha, mida Kuu sulle soovitab.

YASMIN BOLAND on auhinnatud astroloogiakirjanik, kelle horoskoope ja astroloogiaveerge loevad igal nädalal miljonid inimesed. Ta kirjutab ajakirjadele Red, Closer ja Good Health ning on menuraamatute „Kuuloogia“ ja „Astrology Made Easy“ („Lihtne astroloogia“) autor.

NYX ROWAN on vabakutseline kunstnik, kes ammutab loomingulist inspiratsiooni metsikust loodusest, taimemaailmast, kosmosest ja mütoloogiast.

Autor: Yasmin Boland (HayHouse kirjastus)
Tõlkija: Silvia Tõnupärt
 
Karbis, 44 kaarti + käsiraamat 128 lk
Mõõdud: 135 x 96

Kuu energia mõjutab meie igapäevaelu väga tugevalt. Need imeilusad ennustuskaardid aitavad sul ammutada Tema iidseid tarkusi, mis tervendavad, juhendavad ja kaitsevad. Nende kaartide abil õpid, kuidas töötada Tema maagilise energiaga iga kuufaasi ajal. Kaasasolev käsiraamat selgitab kaartide tõlgendamist ja toimimist, et saaksid planeerida oma elu ning vaadata tulevikku. Kui sul on vaja langetada mõni oluline otsus, tõmba siit kaardipakist lihtsalt üks kaart ja lase Kuul end juhendada!

YASMIN BOLAND on auhinnatud astroloog ja menuraamatute „Kuuloogia“ ja „Astrology Made Easy“ („Lihtne astroloogia“) autor. www.moonology.com