Sisemine Rahu

Sisemine Rahu

Hirmu lahustamine.

Näidustused - Arguse, mure või ebakindluse sügavad mustrid, mis tõenäoliselt avalduvad põhjendamatute paanikahoogude või sügava vastumeelsuse tundena millegi suhtes. Ka raskus vastu astuda teatud olukordadele elus või saavutada oma täielik potentsiaal viitavad põhihirmude olemasolule. Hirm on emotsioon, mis on sügavalt maetud inimeste kollektiivsesse teadvusse ja sellena mõjutab meid kõiki mingil määral. See on emotsioon, mis tekkis tänu sellele, et kaotasime teadlikkuse endast kui eraldamatust osast Loomingust, mille aluseks on armastus. Ükskõik kui palju me proovime veenda end selles tões, enamikel meist on olnud kogemusi, mis on pannud meid uskuma, et olukord on vastupidine, jättes meisse sügavale maetud alateadlikud traumad, mis on jätkuvalt meie igapäevaelu hirmude allikaks seni, kuni saame neist teadlikuks ja nendega seotud energia saab transformeeruda. Meie hirmud on nõrgim lüli meie isiksuses ja nad mõjutavad sügavalt meie tasakaalu ja heaolu, samuti meie võimet saavutada oma täit potentsiaali inimestena.

Kombinatsioon: küüslauk, viigimari, aventuriin (kristall), naistepuna, roos 'Madame A. Meilland' (Rahu roos), Nebula.

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

Jumaliku Harmoonia essentsid
Võimas komplekt lille-, vääriskivi- ja kristalliekstraktide kombinatsioone pakub abi tasakaalu taastamisel keha, mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, mis omakorda lubab avalduda inimese suurimal potentsiaalil elus.
 
Sügavalt toimiv abi: Iga kombinatsioon, mis sisaldab hoolikalt valitud ekstraktide segu, on keskendunud konkreetsele küsimusele, mustrile või olekule ning soodustab sisemisi muutusi ja ümberkujundamist, mis toimib õrnalt, tõhusalt ja arendavalt.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.