Sisemise lapse sõnumid

Sisemise lapse sõnumid
Sisemise lapse sõnumid
Sisemise lapse sõnumid

Sisemise lapse sõnumid

TIRAAž ON LÄBI MÜÜDUD!

 

Kus on Sinu sisemine laps? Kas ta kuulab Sind? Mida ta Sulle öelda tahab?

Neile küsimustele saad vastused sellest raamatust.

"Sisemine laps esindab loovat, õrna ja mängulist osa Sinust. Kõiki meid on mõjutanud lapsepõlv, siiski on igaühe kogemus ainulaadne. Enamik täiskasvanutest on unustanud, et see laps neis üldse olemas on, mistõttu võib tunduda imelik teda päriselt kuulata, samas kui mõistus ja teised inimesed ütlevad midagi muud.

Sinu sisemine laps soovib väga sügavalt, et teda kuulaksid. Ta soovib viimaks ometi ja jäädavalt olla kuuldav Sinu jaoks. Tema sõnumid pärinevad armastusest.
 
Sinu sisemine laps on kui Sinu intuitsioon, instinkt, sisehääl, Sinu emotsioonide GPS, Sinu Tõeline Mina."
 

Positiivsed, toetavad, armastusest pungil sõnumid ning südamlikud ja lummavad pildid aitavad Sul oma sisemise lapsega taas kontakti leida. Läbi uute ja armastavate mõtete koged uusi tundeid, uusi valikuid ning täiesti uut, unistuste elu!

Ava oma süda, et Su sisemine laps saaks välja tulla ja tantsida oma kosmilist tantsu! Ole julge!

Autor Monika Ambre, kunstnik Cindy Grundsten, kujundaja Evelin Urm.
 
96 lk
200 x 200
"Raamat on super, isiklikult soovitaksin seda absoluutselt kõigile. Lapsepõlve raskusest või kergusest olenemata, selline raamat võiks olla kohustuslikuks lugemiseks kõigile vanematele. Miks mitte sünnitusmajas kõigile kaasa anda. :) Vanemad saaks teadlikumaks, mis nende emotsioonid, sõnad ja teod väikese inimesega teevad ja kuidas lapsepõlves läbi elatud asjad talletuvad alateadvusesse, mis tegelikult määrab meie tuleviku. 
Kuna olen tegelenud ise paljude inimestega (admin. märkus: taastusravi), siis tean, et kõik saab alguse lapsepõlvest. Sinu raamat on paljude terapeutide mõte, kes inimestega tegelevad. Sa oled toonud inimesteni armastuse, aitäh sulle."
- Maria Helena
http://maria-helena-mythoughts.blogspot.com/
"Sain inspiratsiooniraamatu kenasti kätte ja tahaksin veelkord südamest tänada. Lihtsalt imeline, millist soojust, rõõmu ja vaikset hellust see kiirgab! Iga lehekülg teeb silmale pai ning pakub rohkesti mõtteainet enese sisse vaatamiseks, tuletades pehmelt meelde, et meie armsaim ja parim sõber elab meie endi südameis. :) See imeline raamat toob tõesti paljudeks hetkedeks rohkelt rõõmu."
 - Aivi Omer