Smaragd

Smaragd

Emotsionaalne/mentaalne tasand - Smaragdi energia on abiks kõigis emotsionaalsetes küsimustes, mis seonduvad südametšakraga. Eriti kasulik on ta olukordades, kus need emotsionaalsed raskused on seotud isa või isafiguuriga. Smaragd soodustab meheliku olemuse suuremat aktsepteerimist. Ta mõjub isiksusele emotsionaalsel tasandil tasakaalustavalt ja on abiks neile, kes takerduvad hõlpsasti vanadesse mõttemustritesse.
Energeetiline tasand - Smaragdi energia mõjutab südametšakrat ja reastab eeterliku, astraalse ja emotsionaalse keha, mis aitab arendada psüühilisi võimeid ja meditatsioonioskusi. Samuti tugevdab ta südame- ja neeru meridiaane ning ergutab saasteainete kõrvaldamist eeterlikust väljast.
 

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, kristalliekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

 

Vääriskivi- ja kristalliessentsid.
Neid võib võtta üksikult või segada kombinatsioonideks, et pakkuda konkreetsemat abi. See ulatuslik kollektsioon vääriskivi- ja kristalliessentse on suurepäraseks allikaks kõigile, kes naudivad oma unikaalsete kombinatsioonide loomist.
 
Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.
 

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.