Maaühendus

Maaühendus

Maaühenduse tugevdamine.
 
Sprei MAAÜHENDUS aitab Sul väga kiiresti tulla tagasi oma keskmesse ja harmoonilisse olekusse, kui Sa tunned end olevat juurteta või oma kehast lahti ühendatuna. Paljud meist kannavad alateadlikke mustreid, mis pärsivad meid täielikult aktiveerimast meie energeetilist ühendust Maaga. Ent mida kõrgemale me vaimselt jõuame, seda enam vajame oma maaühenduse ja energeetilise vundamendi tugevat toetust, seega on oluline, et me keskenduksime teadlikult nende tugevdamisele. Meie endi sisemine puhastusprotsess ning praeguses ajas pidevalt toimuvad muutused Maa sisemuses (kui tema enda puhastumise tagajärg), võivad panna meid ajutiselt tundma juurtetu ja ebakindlana. Kasuta seda spreid, et tõmmata end tugevalt tagasi oma kehasse ning reastuda ja olla harmoonias oma energeetilise vundamendiga.
 

Pihusta heldelt oma auravälja kiireks ja tõhusaks energeetiliseks ümberkorralduseks või kasuta pikema aja jooksul, et toetada püsivamaid muutusi. Võib kasutada ka seesmiselt - pihusta 2 korda keelele.

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

50 ml

Valmistatud Inglismaal.

 

Puhtad Vibratsioonid, Sprei kollektsioon.
Meie spreid Puhtad Vibratsioonid on loodud spetsiaalselt pakkumaks kohest energeetilist toetust, mis aitab Sul säilitada positiivset vibratsioonilist joondumist, ükskõik mis probleemidele Sa elus otsa vaatad. Essentsid, pihustatuna auravälja, toimivad väga kiiresti ja on eriti kasulikud neil aegadel, kui tunned end ajutiselt tasakaalust või keskmest väljas olevana.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.