Olen Kaitstud

Olen Kaitstud

Elu usaldamine.
 
Näidustused - neile, kes ´mitte kunagi ei tunne end turvaliselt´ või omavad põhjendamatut ähvardava hukatuse tunnet. Samuti võib neil olla raskusi muutustega toime tulemisel või puudub usaldus, et nende eest alati hoolitsetakse. Alateadlik veendumus, et "maailm ei ole ohutu paik" on sügavale juurdunud ja tervist kahjustav muster paljude inimeste sees. See blokeerib tugevalt meie võimet ära tunda oma ühendust universaalse vooga ning soodustab eraldatuse ja haavatavuse tundeid. Tihti asuvad selle uskumuse juured äkksurma või kaotuse kogemustes meie varasemates kehastustes, mis on jätnud meile läbitöötamata hirmu, šoki ja trauma, mis nüüd piirab meie võimet tunda end turvaliselt ja täielikult usaldada elu voolu selles kehastuses. Sa võid tunda seda kui ebamäärast põhjendamatut tunnet, et midagi kohutavat on ´kohe nurga tagant´ tulemas. See essents aitab õrnalt vabastada ja lahustada neid vanu mälestusi võimaldades Sul vabana näha elu uuest vaatenurgast.
 
Kombinatsioon: larimar, põldmurakas, kassinaeris, skarabeus, variskiit, sinine kvarts.
 

Tilguta vajadusel 4 tilka keelele (maksimaalne lubatud kogus 4 x 4 tilka päevas).

Koostis: mahedalt toodetud brändi, vesi, lille- ja vääriskivi ekstrakt.

10 ml

Valmistatud Inglismaal.

Jumaliku Harmoonia essentsid
Võimas komplekt lille-, vääriskivi- ja kristalliekstraktide kombinatsioone pakub abi tasakaalu taastamisel keha, mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, mis omakorda lubab avalduda inimese suurimal potentsiaalil elus.
 
Sügavalt toimiv abi: Iga kombinatsioon, mis sisaldab hoolikalt valitud ekstraktide segu, on keskendunud konkreetsele küsimusele, mustrile või olekule ning soodustab sisemisi muutusi ja ümberkujundamist, mis toimib õrnalt, tõhusalt ja arendavalt.
 

Valmistatud käsitsi armastuse ja hoolega. Alates ematinktuuri valmistamisest kuni pudelisse villimise ja sildistamiseni on iga essentsi koheldud armastuse ja hoolega. See aitab tagada essentsi kõrgeimat kvaliteeti.

Hoida jahedas kohas eemal TV-st, arvutitest ja mikrolaineahjudest.